decoration

W edycji 2022 znaleźliśmy 18 odważnych i świadomych samorządów. Dzięki dwuetapowej rekrutacji zakwalifikowaliśmy do Programu miasta szukające rozwiązań i wsparcia, nie bojące się zmian i nie unikające decyzji. 

Każda miejscowość to konkretni ludzie. Samorządy biorące udział 3. edycji reprezentowane są przez zaangażowanych włodarzy i urzędników. Do programu zaprosiliśmy 36 przedstawicielek i przedstawicieli wybranych miejscowości. Są to osoby, które od wielu lat dbają o swoje miasta a teraz jeszcze mocniej chcą wziąć na agendę czyste powietrze i neutralność klimatyczną. Wśród uczestników mamy prezydentów, prezydentki, burmistrzów, burmistrzynie, wójtów, pełnomocników i doradców miejskich, dyrektorki i dyrektorów departamentów, urzędniczki i urzędników.

3 edycja programu LeadAir

LeadAir to 7-miesięczny Program edukacyjno-doradczy dla miast, w ramach którego zaprosiliśmy przedstawicieli i przedstawicielki samorządów do udziału w: 

Korzyści z udziału w Programie:
Załączniki do pobrania:

  Umowa o uczestnictwie miasta w Programie_2022  Formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych dla przedstawicieli miast  Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w Programie 2022r.